ورمی کمپوست

درباره گروه کمپوست سازان

کمپوست سازان چه زمانی و چگونه وارد صنعت ورمی کمپوست شد؟

از آنجایی که در مورد این صنعت حرفهای بسیاری بگوش میخورد، و بسیاری به سمت این صنعت روی آوردند، گروه کمپوست سازان چشم بسته و بدون پیشینه علمی دست به عمل نزد.
گروه کمپوست سازان زمانی پا به عرصه این صنعت گذاشت که تحقیقات علمی خود را با کارشناسانی مجرب به صورت کامل و در تمامی جوانب آن انجام داد و مرحله تحیقاتش را به اتمام رساند.

آیا کمپوست سازان کیفیت را یک اصل میداند؟ کمپوست سازان در کجا و چگونه کارش را شروع کرد؟

کمپوست سازان از طریق علمی بهترین روش را برای پرورش کرم قرمز کالیفرنیایی (که در کتب علمی از آن با نام ایزینیا فتیدا نیز یاد میشود) و تولید کود ارگانیک ورمی کمپوست با کیفیت بسیار بالا را یافت. و کار خود را با فارم های متعدد در شهرستان کاشان شروع کرد.


هدف کمپوست سازان از ورود به این صنعت چیست؟

کمپوست سازان، به سمت تولید انبوه کود ورمی کمپوست رفته، و تمام تلاشش بر این است که بتواند استفاده از این نوع کود را در بین کشاورزان و باغداران ترویج دهد. کمپوست سازان اهمیت و مزیت های بسیار بالای ورمی کمپوست را میداند و سلامت محصولات کشاورزی و در نتیجه سلامت مصرف کنندگان را سرلوحه عملکرد خود قرار داده است. و خواهان آن است که روزی برسد که بیماری های بسیار فراوانی که بدلیل استفاده از کودهای شیمیایی به وجود آمده اند ریشه کن شوند و زمین های میهنمان که به سبب کودهای شیمیایی خاصیت خود را از دست داده اند دوباره احیا شوند.

قوانین سایت:

انتشار مطالب و عکس های این وب سایت برای ترویج آموزش این صنعت با ذکر منبع بلا مانع است اما هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز و با آن برخورد میشود.